Asta Strömberg Vas
Vas Strömbergshyttan

Vas från Strömbergshyttan i blått underfång, 1970-tal. 16cm hög och diam. 15cm. Signerad Strömbergshyttan Sweden A. Strömberg Special Collection.

A Strömbergshyttan 1970s underlay vase. H: 16cm/6,3″ and diam. 15cm/5,9″. Signed Strömbergshyttan Sweden A. Strömberg Special Collection.

6 900 kr